background

Za nami Noc Muzeów

23
05.24
Za nami Noc Muzeów

W wydarzeniu tym coraz liczniej uczestniczą placówki kultury, obiekty sportowe, instytucje chcąc zaprezentować w tyum wyjątkowym dniu swoje wnętrza i atrakcje, których na co dzien nie zawsze doświadczamy.
Park Wodny w Hajnówce od wielu lat aktywnie uczestniczy w tym wydaarzeniu organizując wiele zajeć w wodzie, przezentując działanie urządzeń technicznych oraz aranżujac wystawy, miniatury teatralne i minikoncerty, inscenizacje artystyczne.
Jak co roku w tym dniu obiekt udostępniony był użytkownikom w wydłużonym wymiarze czasu.
Klientom Parku Wodnego tego wieczoru były przygotowane specjalne atrakcje i promocje: bilet bez limitu czasu, darmowe zajęcia rekreacji ruchowej w wodzie "Aqua fitness" i "Zdrowy kręgosłup". Dużym zainteresowaniem cieszył się promocyjny karnet na basen "Noc muzeów" z 50% rabatem i z terminem ważności 120 dni.
W tym roku w holu głównym prezentowane były ikony z Muzeum w Supraślu oraz Małgorzaty Niewiadomskiej.
Wystawa ikon prezentowana była w szczególnym okresie, ponieważ w tym roku Kościół Prawosławny w Polsce obchodzi jubileusz 100 lecia uzyskania niezależności.
Klienci mieli możliwość zwiedzenia podbasenia i znajdujących się tam urządzeń technicznych uzdatniających wodę basenową, układ filtracji wody, autometodykę dozowania chemii basenowej.Pracownik Działu Technicznego wyjaśniał mechanizmy działania tego co na co dzień nie jest udostępniane użytkownikom Parku Wodnego. Klienci mieli możliwość poznania tajników niewidocznych dla ogółu miłośników pływania.
Wzruszającym wydarzeniem tej nocy były oświadczyny na pływalni. Jest nam bardzo miło, że to Park Wodny został wybrany na miejsce tak waznego nwydarzenia w życiu pary narzyczonych, którym przy okazji składamy serdeczne gratulacje.
Dziękujemy bardzo wszystkim przybyłym Gościom za udział w tym wydarzeniu i zapraszamy na kolejne edycje Nocy Muzeów w Parku Wodnym.

Noc Muzeów 2024