II zawody pływackie w Parku Wodnym

W zawodach uczestniczyło 41 zawodników i zawodniczek. Rywalizowano we wszystkich stylach pływackich tj.

stylu dowolnym, grzbietowym, klasycznym i motylkowym.

Dziewczęta, kobiety i oldboje startowali na jedną długość basenu tj.25 m., natomiast chłopcy i seniorzy mieli do pokonania 50 m.

Oto wyniki:

KOŃCOWA KLASYFIKACJA  

STYL DOWOLNY
Rocznik 1995-1997 (chłopcy) – dystans 50 m.
   I miejsce – DAWIDZIUK EMIL (PG 3 Hajnówka)             - 30,50 sek.  
  II miejsce – CZURAK SEBASTIAN (PG 3 Hajnówka)       - 34,23 sek.
 III miejsce – HACKIEWICZ JAKUB (PG DNJB Hajnówka)- 34,93 sek.

Rocznik 1992-1997 (dziewczęta) – dystans 25 m.
   I miejsce – CZYŻ ELŻBIETA (ZSZ w Hajnówce)             - 20,68 sek.
  II miejsce – PUC DOMINIKA (SP 3 Hajnówka)                 - 27,13 sek.
 III miejsce – KONDRACIUK WIKTORIA (SP 3 Hajnówka) - 27,55 sek.



Rocznik 1992-1994 (chłopcy) – dystans 50 m.
   I miejsce – DAWIDZIUK MATEUSZ (LO DNJB Hajnówka) – 34,11 sek.
  II miejsce – PROKOPIUK ADAM (LO DNJB Hajnówka)      - 34,95 sek.
 III miejsce – GERMAN MATEUSZ (LO DNJB Hajnówka)      - 36,49 sek.
Rocznik 1976-1991 (mężczyźni) – dystans 50 m.
   I miejsce – CHARYTONOW KAROL                    -  37,17 sek.
  II miejsce – OSTROWSKI ANDRZEJ                    - 41,80 sek.
 III miejsce – DOBOSZ TOMASZ                            - 45,47 sek.
Rocznik 1975 i starsi (mężczyźni) – dystans 25 m.
   I miejsce – CHARYTONOW WOJCIECH              - 15,16 sek.
  II miejsce – SOKOŁOWSKI STANISLAW             - 15,25 sek.
 III miejsce – MACIAK STANISŁAW                      - 16,48 sek.
OPEN KOBIET – dystans 25 m.
   I miejsce – SZOKAŁO-JEFIMIUK BOŻENA        – 20,24 sek.

STYL GRZBIETOWY
Rocznik 1992-1997 (dziewczęta) – dystans 25 m.
   I miejsce – CZYŻ ELŻBIETA (ZSZ w Hajnówce)              - 26,15 sek.
  II miejsce – WORONIECKA NATALIA (ZS nr2 Hajnówka) - 30,04 sek.
 III miejsce – ZALEWSKA BOŻENA (PG Czeremcha)          - 32,18 sek.
Rocznik 1992-1997 (chłopcy) – dystans 50 m.
   I miejsce – DAWIDZIUK EMIL (PG 3 Hajnówka)              – 41,12 sek.
  II miejsce – ŻORNACZUK TOMASZ (PG DNJB Hajnówka)- 44,75 sek.
 III miejsce – DAWIDZIUK MATEUSZ (LO DNJB Hajnówka)- 44,88 sek.
Rocznik 1976-1991 (mężczyźni) – dystans 25 m.
   I miejsce – DOBOSZ TOMASZ                             - 24,12 sek.
Rocznik 1975 i starsi (mężczyźni) – dystans 25 m.
   I miejsce – SOKOŁOWSKI STANISLAW               - 21,38 sek.
  II miejsce – CHARYTONIUK ANDRZEJ                 - 21,61 sek.
 III miejsce – WALESIUK MIKOLAJ                        - 24,66 sek.
OPEN KOBIET – dystans 25 m.
   I miejsce – SZOKAŁO-JEFIMIUK BOŻENA         – 18,56 sek.

STYL KLASYCZNY
Rocznik 1992-1997 (dziewczęta) – dystans 25 m.
   I miejsce – CZYŻ ELŻBIETA (ZSZ w Hajnówce)             - 28,97 sek.
  II miejsce – ZALEWSKA BOŻENA (PG Czeremcha)         - 29,45 sek.       
Rocznik 1992-1997 (chłopcy) – dystans 50 m.
   I miejsce – MAGLEWSKI HUBERT(LO 1 Hajnówka)       – 45,61 sek.
  II miejsce – DAWIDZIUK EMIL (PG 3 Hajnówka)             - 46,09 sek.
 III miejsce – MRÓZ JĘDZRZEJ (PG 2 Hajnówka)             - 49,16 sek.
Rocznik 1976-1991 (mężczyźni) – dystans 25 m.
  II miejsce – CHARYTONOW KAROL                    - 51,19 sek.
  II miejsce – DOBOSZ TOMASZ                            - 53,62 sek.
Rocznik 1975 i starsi (mężczyźni) – dystans 25 m.
   I miejsce – SOKOŁOWSKI STANISLAW             - 19,38 sek.
   I miejsce – CHARYTONOW WOJCIECH             - 19,38 sek.
 III miejsce – MACIAK STANISŁAW                      - 20,57 sek.
OPEN KOBIET – dystans 25 m.
   I miejsce – SZOKAŁO-JEFIMIUK BOŻENA       – 25,37 sek.

STYL MOTYLKOWY
OPEN MĘŻCZYZN – dystans 25 m.
   I miejsce – DAWIDZIUK EMIL (PG 3 Hajnówka)          – 16,05 sek.
  II miejsce – CZURAK SEBASTIAN (PG 3 Hajnówka)    – 17.62 sek.
 III miejsce – SOKOŁOWSKI STANISŁAW (Oldboj)          - 19,64 sek.
 IV miejsce – MAGLEWSKI HUBERT (LO 1 Hajnówka)    – 21,42 sek.
  V miejsce – GERMAN MATEUSZ (LO DNJB Hajnówka) - 21,84 sek.
 VI miejsce – ZENON CZAPLA (Oldboj)                            - 23,10 sek.
VII miejsce – DOBOSZ TOMASZ (Senior)                         - 30,54 sek.

 

Kula

Aqua Fitness

Aqua Zumba

Zdrowy kręgosłup

Wyderki

• Sauna sucha i łaźnia parowa
• Tężnia solankowa
• Salon SPA
• bezprzewodowym dostępem do internetu
• Basen sportowy - 25m, 6 torów
• Basen rekreacyjny z atrakcjami
- masaże ścienne
- dwa tory do nauki pływania
- zjeżdżalnia duża zewnętrzna 132m
- przeciwprąd
- kula wywołująca falę
- gejzer podwodny
- urządzenia do masażu karku
- sztuczna rzeka
- basen jacuzzi
Tężnia

HONORUJEMY

KARTĘ DUŻEJ RODZINY HAJNOWSKIEJ

KARTĘ OGÓLNOPOLSKĄ

Karta dużej rodziny

INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

TU ZAPŁACISZ KARTĄ
visa
maestromastercard
 

Logo Hlogo OSiRlogo kineticalogo fitprofitlogo fitsport malelogo benefitlogo dotyknaturylogo wrota lasuMPR plakietka CMYKRealizujemy stypendiaPowierzchnie reklamowePrzyjazny maluchomdietaRodzinne miejscelogo fabrykas

 

 

stat4u