Logo H 

 

logo OSiR

 logo kinetica

logo fitprofit 

 logo fitsport male

 

 logo benefit

 

 logo dotyknatury

 logo rys

 logo wrota lasu

MPR plakietka CMYK 

 logo fabrykas

Naucz się pływać

Realizujemy stypendia

Powierzchnie reklamowe

Przyjazny maluchom

dieta

Rodzinne miejsce

stat4u

 

II zawody pływackie w Parku Wodnym

W zawodach uczestniczyło 41 zawodników i zawodniczek. Rywalizowano we wszystkich stylach pływackich tj.

stylu dowolnym, grzbietowym, klasycznym i motylkowym.

Dziewczęta, kobiety i oldboje startowali na jedną długość basenu tj.25 m., natomiast chłopcy i seniorzy mieli do pokonania 50 m.

Oto wyniki:

KOŃCOWA KLASYFIKACJA  

STYL DOWOLNY
Rocznik 1995-1997 (chłopcy) – dystans 50 m.
   I miejsce – DAWIDZIUK EMIL (PG 3 Hajnówka)             - 30,50 sek.  
  II miejsce – CZURAK SEBASTIAN (PG 3 Hajnówka)       - 34,23 sek.
 III miejsce – HACKIEWICZ JAKUB (PG DNJB Hajnówka)- 34,93 sek.

Rocznik 1992-1997 (dziewczęta) – dystans 25 m.
   I miejsce – CZYŻ ELŻBIETA (ZSZ w Hajnówce)             - 20,68 sek.
  II miejsce – PUC DOMINIKA (SP 3 Hajnówka)                 - 27,13 sek.
 III miejsce – KONDRACIUK WIKTORIA (SP 3 Hajnówka) - 27,55 sek.



Rocznik 1992-1994 (chłopcy) – dystans 50 m.
   I miejsce – DAWIDZIUK MATEUSZ (LO DNJB Hajnówka) – 34,11 sek.
  II miejsce – PROKOPIUK ADAM (LO DNJB Hajnówka)      - 34,95 sek.
 III miejsce – GERMAN MATEUSZ (LO DNJB Hajnówka)      - 36,49 sek.
Rocznik 1976-1991 (mężczyźni) – dystans 50 m.
   I miejsce – CHARYTONOW KAROL                    -  37,17 sek.
  II miejsce – OSTROWSKI ANDRZEJ                    - 41,80 sek.
 III miejsce – DOBOSZ TOMASZ                            - 45,47 sek.
Rocznik 1975 i starsi (mężczyźni) – dystans 25 m.
   I miejsce – CHARYTONOW WOJCIECH              - 15,16 sek.
  II miejsce – SOKOŁOWSKI STANISLAW             - 15,25 sek.
 III miejsce – MACIAK STANISŁAW                      - 16,48 sek.
OPEN KOBIET – dystans 25 m.
   I miejsce – SZOKAŁO-JEFIMIUK BOŻENA        – 20,24 sek.

STYL GRZBIETOWY
Rocznik 1992-1997 (dziewczęta) – dystans 25 m.
   I miejsce – CZYŻ ELŻBIETA (ZSZ w Hajnówce)              - 26,15 sek.
  II miejsce – WORONIECKA NATALIA (ZS nr2 Hajnówka) - 30,04 sek.
 III miejsce – ZALEWSKA BOŻENA (PG Czeremcha)          - 32,18 sek.
Rocznik 1992-1997 (chłopcy) – dystans 50 m.
   I miejsce – DAWIDZIUK EMIL (PG 3 Hajnówka)              – 41,12 sek.
  II miejsce – ŻORNACZUK TOMASZ (PG DNJB Hajnówka)- 44,75 sek.
 III miejsce – DAWIDZIUK MATEUSZ (LO DNJB Hajnówka)- 44,88 sek.
Rocznik 1976-1991 (mężczyźni) – dystans 25 m.
   I miejsce – DOBOSZ TOMASZ                             - 24,12 sek.
Rocznik 1975 i starsi (mężczyźni) – dystans 25 m.
   I miejsce – SOKOŁOWSKI STANISLAW               - 21,38 sek.
  II miejsce – CHARYTONIUK ANDRZEJ                 - 21,61 sek.
 III miejsce – WALESIUK MIKOLAJ                        - 24,66 sek.
OPEN KOBIET – dystans 25 m.
   I miejsce – SZOKAŁO-JEFIMIUK BOŻENA         – 18,56 sek.

STYL KLASYCZNY
Rocznik 1992-1997 (dziewczęta) – dystans 25 m.
   I miejsce – CZYŻ ELŻBIETA (ZSZ w Hajnówce)             - 28,97 sek.
  II miejsce – ZALEWSKA BOŻENA (PG Czeremcha)         - 29,45 sek.       
Rocznik 1992-1997 (chłopcy) – dystans 50 m.
   I miejsce – MAGLEWSKI HUBERT(LO 1 Hajnówka)       – 45,61 sek.
  II miejsce – DAWIDZIUK EMIL (PG 3 Hajnówka)             - 46,09 sek.
 III miejsce – MRÓZ JĘDZRZEJ (PG 2 Hajnówka)             - 49,16 sek.
Rocznik 1976-1991 (mężczyźni) – dystans 25 m.
  II miejsce – CHARYTONOW KAROL                    - 51,19 sek.
  II miejsce – DOBOSZ TOMASZ                            - 53,62 sek.
Rocznik 1975 i starsi (mężczyźni) – dystans 25 m.
   I miejsce – SOKOŁOWSKI STANISLAW             - 19,38 sek.
   I miejsce – CHARYTONOW WOJCIECH             - 19,38 sek.
 III miejsce – MACIAK STANISŁAW                      - 20,57 sek.
OPEN KOBIET – dystans 25 m.
   I miejsce – SZOKAŁO-JEFIMIUK BOŻENA       – 25,37 sek.

STYL MOTYLKOWY
OPEN MĘŻCZYZN – dystans 25 m.
   I miejsce – DAWIDZIUK EMIL (PG 3 Hajnówka)          – 16,05 sek.
  II miejsce – CZURAK SEBASTIAN (PG 3 Hajnówka)    – 17.62 sek.
 III miejsce – SOKOŁOWSKI STANISŁAW (Oldboj)          - 19,64 sek.
 IV miejsce – MAGLEWSKI HUBERT (LO 1 Hajnówka)    – 21,42 sek.
  V miejsce – GERMAN MATEUSZ (LO DNJB Hajnówka) - 21,84 sek.
 VI miejsce – ZENON CZAPLA (Oldboj)                            - 23,10 sek.
VII miejsce – DOBOSZ TOMASZ (Senior)                         - 30,54 sek.

 

Kula

Aqua Fitness

Aqua Zumba

Zdrowy kręgosłup

Wyderki

• Sauna sucha i łaźnia parowa
• Tężnia solankowa
• Salon SPA
• bezprzewodowym dostępem do internetu
• Basen sportowy - 25m, 6 torów
• Basen rekreacyjny z atrakcjami
- masaże ścienne
- dwa tory do nauki pływania
- zjeżdżalnia duża zewnętrzna 132m
- przeciwprąd
- kula wywołująca falę
- gejzer podwodny
- urządzenia do masażu karku
- sztuczna rzeka
- basen jacuzzi
Tężnia

HONORUJEMY

KARTĘ DUŻEJ RODZINY HAJNOWSKIEJ

KARTĘ OGÓLNOPOLSKĄ

Karta dużej rodziny

TU ZAPŁACISZ KARTĄ
visa
maestromastercard