Już za nami Noc Muzeów 2018

16Noc Muzeów 2018 w Parku Wodnym przeszła już do historii. Ten wyjątkowy magiczny , majowy wieczór rozpoczął A3 Teatr Stowarzyszenie Kulturalne „Pocztówka” interaktywnym happeningiem "Słodkich snów" Klienci odpoczywali i relaksowali się na łóżkach, znajdujących się w holu basenu przy akompaniamencie dzwięków natury - 5 tajemnic wody.
Tuz po dziewiętnastej przybył Pan Daniel Gromacki, autor wystawy obrazów "Rzeka na Podlasiu", prezentowanych na holu Parku Wodnego przez cały dzień. Mistrz pędzla zainteresowanym opowiadał o swojej twórczości a także o historii i technikach powstawania dzieł malarskich.
Po godzinie dwudziestej klienci bez limitu naliczania czasu zażywali basenowych kompieli, odprężając się i korzystając z oferty Parku aż do godziny 24.00. Tego dnia basen odwiedziło 908 osób.
 

Kula

Aqua Fitness

Aqua Zumba

Zdrowy kręgosłup

Wyderki

• Sauna sucha i łaźnia parowa
• Tężnia solankowa
• Salon SPA
• bezprzewodowym dostępem do internetu
• Basen sportowy - 25m, 6 torów
• Basen rekreacyjny z atrakcjami
- masaże ścienne
- dwa tory do nauki pływania
- zjeżdżalnia duża zewnętrzna 132m
- przeciwprąd
- kula wywołująca falę
- gejzer podwodny
- urządzenia do masażu karku
- sztuczna rzeka
- basen jacuzzi
Tężnia

HONORUJEMY

KARTĘ DUŻEJ RODZINY HAJNOWSKIEJ

KARTĘ OGÓLNOPOLSKĄ

Karta dużej rodziny

INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

TU ZAPŁACISZ KARTĄ
visa
maestromastercard
 

Logo Hlogo OSiRlogo kineticalogo fitprofitlogo fitsport malelogo benefitlogo dotyknaturylogo wrota lasuMPR plakietka CMYKRealizujemy stypendiaPowierzchnie reklamowePrzyjazny maluchomdietaRodzinne miejscelogo fabrykas

 

 

stat4u