Już za nami Noc Muzeów 2018

16Noc Muzeów 2018 w Parku Wodnym przeszła już do historii. Ten wyjątkowy magiczny , majowy wieczór rozpoczął A3 Teatr Stowarzyszenie Kulturalne „Pocztówka” interaktywnym happeningiem "Słodkich snów" Klienci odpoczywali i relaksowali się na łóżkach, znajdujących się w holu basenu przy akompaniamencie dzwięków natury - 5 tajemnic wody.
Tuz po dziewiętnastej przybył Pan Daniel Gromacki, autor wystawy obrazów "Rzeka na Podlasiu", prezentowanych na holu Parku Wodnego przez cały dzień. Mistrz pędzla zainteresowanym opowiadał o swojej twórczości a także o historii i technikach powstawania dzieł malarskich.
Po godzinie dwudziestej klienci bez limitu naliczania czasu zażywali basenowych kompieli, odprężając się i korzystając z oferty Parku aż do godziny 24.00. Tego dnia basen odwiedziło 908 osób.
 

Kula

Aqua Fitness

Aqua Zumba

Zdrowy kręgosłup

Wyderki

• Sauna sucha i łaźnia parowa
• Tężnia solankowa
• Salon SPA
• bezprzewodowym dostępem do internetu
• Basen sportowy - 25m, 6 torów
• Basen rekreacyjny z atrakcjami
- masaże ścienne
- dwa tory do nauki pływania
- zjeżdżalnia duża zewnętrzna 132m
- przeciwprąd
- kula wywołująca falę
- gejzer podwodny
- urządzenia do masażu karku
- sztuczna rzeka
- basen jacuzzi
Tężnia

HONORUJEMY

KARTĘ DUŻEJ RODZINY HAJNOWSKIEJ

KARTĘ OGÓLNOPOLSKĄ

Karta dużej rodziny

INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

TU ZAPŁACISZ KARTĄ
visa
maestromastercard
 

Logo Hlogo OSiRlogo kineticalogo fitprofitlogo fitsport malelogo benefitOK SYSTEM logo RGB podstawowe kolorlogo dotyknaturylogo wrota lasuMPR plakietka CMYKRealizujemy stypendiaPowierzchnie reklamowePrzyjazny maluchomdietaRodzinne miejscelogo fabrykas

 

 

stat4u